Doktora Sorun
Adınız Soyadınız, Telefon Numaranız ve E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.
AYŞE HANIM, SİZİN SANTRAL FITIĞINIZ OLMASI SEBEBİYLE BEL KAYMASI OLUP OLMADIĞINI TEST ETMEMİZ GEREKİR. BUNUN İÇİN DİNAMİK-FONKSİYONEL BEL RÖNTGENİ GEREKLİ. EĞER KAYMA VARSA TEDAVİMİZ 180 DERECE DEĞİŞİR.
MERVE HANIM,
İYİ BİR MUAYENE İLE DEĞERLENDİRMEK VE EMG-SİNİR TESTİ ÇEKMEK LAZIM. AĞRILARINIZI İZAH EDECEK BİR MR RAPORU DEĞİL.AYRICA GELDİĞİNİZDE FİLMLERİN KENDİSİNİ İNCELEYEREK NETLEŞİRİZ.
BARIŞ BEY,
SİZİN İÇİN AMELİYAT GEREKLİ YA DA GEREKSİZ DİYEBİLMEM ÇOK ZOR. FİLMLERİN KENDİSİNİ İNCELEMEM, SİZİ MUAYENE ETMEM VE DİNAMİK FİLMLER ÇEKMEM GEREKİR. GELİN, NE GEREKİRSE YAPALIM.. 0 535 245 45 22
BOL BOL YÜZME VE EGZERSİZ ÖNERİRİM... YAŞAM TARZINIZI DEĞİŞTİRMENİZ ÇOK İŞE YARAR...
SİZİ ROMATOLOJİ UZMANI DEĞERLENDİRMELİ...
NAZAN HANIM, MUTLAKA TÜM ROMATİZMEL TESTLERİ YAPMAK VE EMG-SİNİR TESTİ İLE DURUM TESPİTİ YAPMAK LAZIM. ONLARIN SONUCUNA GÖRE KARAR VEREBİLİRİZ.
DİLEK HANIM, İLK PLANDA İYİ BİR MERKEZDE BULUNAN FİZİK TEDAVİYİ ÖNERİRİM. AĞRILARINIZ GEÇMEZSE RF-LAZER İLE AĞRI TEDAVİSİ YAPARIZ..
SELAMLAR,
HASTANIZ İÇİN TARİF ETTİĞİNİZ DAR KANAL. YANİ FITIK ŞİKAYETİ DEĞİL GİBİ. İYİ BİR MUAYENE İLE NETLEŞTİRMEK GEREKİR. EĞER PÜR BİR DİSK İSE VE SOFT İSE HİDRODİSKEKTOMİ YAPILABİLİR..
Mehmet bey selamlar, özellikle hem bel kayması hem de belfıtığı eşlik eden durumlarda fizik tedavi sadece zaman kaybı olabiliyor. Bu konuda size çekilen filmlerde kırık tespiti de varsa mutlaka Milat öneririm. Eninde sonunda amilyat olacaksınız zaman kaybetmek, para kaybetmek, bir de sinir hasari oluşturmak gereksiz. Gelinle gerekirse en kısa sürede yapalım. Adres ve randevu için asistanım direk cep telefonunu veriyorum.0 505 623 49 09 vesile hanıM.
Ozan bey merhabalar, özellikle sırt bölgesi Fıstıklara hem çok nadir görülür hem de çok risklidir. Sizin raporunuza göre değerlendirmek gerekirse oldukça sıkıntılı. En kısa sürede iyi bir muayene ile değerlendirelim. Gerekirse koruyucu bir mikrocerrahi yaparız

Online Randevu