Doktora Sorun
Adınız Soyadınız, Telefon Numaranız ve E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.
SELAMLAR,
CİDDİ BİR DURUM YOK. BOL BOL YÜZME VE EGZERSİZ ÖNERİRİM. AMA AĞRILAR FAZLA İSE FİZİK TEDAVİ DESTEĞİ İYİ OLUR...
AYŞE HANIM, MERHABALAR... BÜYÜK ANNENİZE ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİNİZ. RAPORDAKİLERE GÖRE HEM BEL FITIĞI, HEM BEL KAYMASI HEM DE BELDE DARLIK VAR. KESİNLİKLE VAKİT KAYBETMEDEN CERRAHİ ÖNERİYORUM.. GELİN, NE GEREKİRSE MİKROCERRAHİ İLE HALLEDELİM... 0 212 233 22 00
GAMZE HANIM, RAPORUNUZA GÖRE DEĞERLENDİRMEK GEREKİRSE; 2 MESAFEDE BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA FITIKLARINIZ VAR. BOL BOL EGZERSİZ VE YÜZMEYİ TAVSİYE EDİYORUM. EĞER AĞRILARINIZ DEVAM EDECEK OLURSA HABERLEŞELİM. EN AZINDAN ALGOLOJİK YAKLAŞIMLA RF-LAZER İLE YAKMA YAPARIZ. ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN..
GÜLHAN HANIM, BENCE ARTIK YENİ BİR MR ÇEKEREK DEĞERLENDİRMEMİZ ŞART. 2013 MR RAPORUNA GÖRE BİLE AMELİYAT SINIRINDA FITIKLARINIZ VAR. BEN İYİ BİR MUAYENE İLE DEĞERLENDİRMEK İSTERİM. GELİN, NE GEREKİRSE YAPALIM VE SİZİ BU SIKINTIDAN KURTARALIM.. 0 535 245 45 22
RAPORUNUZA GÖRE DEĞERLENDİRMEK GEREKİRSE; 2 MESAFEDE BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA FITIKLARINIZ VAR. BOL BOL EGZERSİZ VE YÜZMEYİ TAVSİYE EDİYORUM. EĞER AĞRILARINIZ DEVAM EDECEK OLURSA HABERLEŞELİM. EN AZINDAN ALGOLOJİK YAKLAŞIMLA RF-LAZER İLE YAKMA YAPARIZ. ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN..
FATMA HANIM, RAPORUNUZA GÖRE DEĞERLENDİRMEK GEREKİRSE; 2-3 MESAFEDE BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA FITIKLARINIZ VAR. BOL BOL EGZERSİZ VE YÜZMEYİ TAVSİYE EDİYORUM. EĞER AĞRILARINIZ DEVAM EDECEK OLURSA HABERLEŞELİM. EN AZINDAN ALGOLOJİK YAKLAŞIMLA RF-LAZER İLE YAKMA YAPARIZ. ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN..
BOL BOL YÜZME VE EGZERSİZ ÖNERİYORUM.. MERAK ETMEYİN, CİDDİ BİR DURUM YOK..
MERHABALAR, SIRT FITIKLARI ÇOK NADİR GÖRÜLÜR VE ÇOK DA RİSKLİDİR. RAPORDA BELİRTİLENE GÖRE DE EN KISA SÜREDE SİZ AMELİYAT ÖNERİYORUM. GELİN, OLMAZSA OLMAZ KURAL MİKROCERRAHİ İLE HALLEDELİM.. 0 505 623 49 09
METİN BEY, RAPORUNUZA GÖRE DEĞERLENDİRMEK GEREKİRSE; TEK MESAFEDE BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA FITIK VAR. BOL BOL EGZERSİZ VE YÜZMEYİ TAVSİYE EDİYORUM. SADECE SANTRAL FITIK ZEMİNİNDE BEL KAYMASINI AKLIMIZIN BİR UCUNDA TUTMALIYIZ. EĞER AĞRILARINIZ DEVAM EDECEK OLURSA HABERLEŞELİM. EN AZINDAN ALGOLOJİK YAKLAŞIMLA RF-LAZER İLE YAKMA YAPARIZ. ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN..
ERKAN BEY, RAPORUNUZA GÖRE DEĞERLENDİRMEK GEREKİRSE; 2 MESAFEDE BİRİ BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA DİĞERİ DE EPEYCE İLERLEMİŞ FITIKLARINIZ VAR. İLK PLANDA BOL BOL EGZERSİZ VE YÜZMEYİ TAVSİYE EDİYORUM. EĞER AĞRILARINIZ DEVAM EDECEK OLURSA HABERLEŞELİM. MİKROCERRAHİ SINIRINA YAKLAŞAN BİR BASIYI ATLAMAYALIM. ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN..

Online Randevu